Україна відзначає День Європи.

Дата: 20.05.2022 14:36

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Це день спільних цінностей і спільної історії усіх націй Європейського континенту, це підтвердження єдності України й інших європейських країн не лише за географічночною ознакою, а й за прогресивними демократичними поглядами, культурними та духовними надбаннями.
Для українців це особливий день, адже неодноразово український народ довів, що Україна - це незалежна європейська держава та співтворець європейської цивілізації.
Саме зараз, під час російської агресії проти України, українці разом з іншими європейськими народами демонструють свою єдність та дружелюбні взаємовідносини, протягуючи руку допомоги у протистоянні з країною-агресоркою.
Відзначаючи це свято, ми вкотре підтверджуємо наше прагнення стати частиною європейської спільноти. Тільки разом ми здійснимо усі необхідні перетворення для втілення нашої європейської мрії!
Пам'ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас!
Мирного неба усім і незламної віри у перемогу та світле майбутнє України!