Дата: 23.05.2022 10:34

23 травня українці відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття.

Історія свята почалась ще 1941 року. Тоді на II Великому зборі Організації українських націоналістів було прийняте рішення про святкування Дня Героїв. Дата 23 травня була обрана не просто так, адже цього дня 1938-го року в Роттердамі було вбито одного з ідеологів українського націоналізму – полковника Євгена Коновальця. Спочатку свято відзначалось підпільно. Але зі здобуттям Україною незалежності почало  набувати розголосу.

Присвячений День Героїв найкращим синам своєї Батьківщини, всім тим, хто віддав життя в боротьбі за рідну землю та її свободу, всім тих, хто ризикуючи власним життям та здоров’ям, захищає нашу Україну-неньку.  Нині, як і сотні років поспіль, українці гинуть, піддаються невимовним катуванням, виборюючи право бути вільними.

Ми пам’ятаємо кожного, хто поліг, та продовжуємо їхню боротьбу, аби наша країна залишалась незалежною.

Перемога за нами, українцями, які невпинно крокують до своєї мети – збереження суверенітету та територіальної цілісності України, досягнення її процвітання поміж іншими членами ЄС.

Слава Героям України!

Україна понад усе!