До уваги жителів громади!

Дата: 02.12.2022 16:00

До уваги жителів громади!

Херсонщина потерпає від повномасштабного вторгнення росії з перших днів, через ракетні та авіаобстріли зруйновані тисячі будівель, люди опинились у надзвичайно складній ситуації − залишились без роботи, без їжі та даху над головою. Тому звертаємось до небайдужих односельців з проханням допомогти продуктами харчування (фрукти, овочі, солодощі, домашня випічка) та продовольчими товарами (крупи, олія, макаронні вироби, м’ясні консерви, чай, цукор та ін. ). ЗБІР ПРОВОДИТЬСЯ У АДМІНПРИМІЩЕННЯХ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ С. КУЗЬМИН, С. МИХАЙЛІВЦІ ТА У ПРИМІЩЕННІ АДМІНБУДИНКУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ С. ЩИБОРІВКА.

ТЕЛ.: 0677380241

Не залишаймось осторонь чужого горя, можливо саме ваша допомога врятує чиєсь життя! У важких життєвих обставинах кожен добрий вчинок є важливим і цінним!