3 грудня виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога

Дата: 03.12.2022 13:02

Григорій Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави, нової освіти. Міністерство культури та інформаційної політики України сприяло тому, що дата ювілею відомого українця увійшла до переліку ювілейних дат ЮНЕСКО 2022 року.

«Попри спроби імперії знищувати нас голодом, цензурою та зброєю, ми залишаємось вільним народом. Адже навіть у найтемніші часи, як тоді, так і зараз, свобода — це світло, що перемагає темряву!» − так нам заповідав Григорій Сковорода!