ДИТЯЧИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ ДО НОВОРІЧНО-РІДЗВЯНИХ СВЯТ «СВІТОМ ЧУДЕСА МАНДРУЮТЬ»

Дата: 06.12.2022 11:36

З приходом першого зимового місяця розпочинається час очікування див і чудес. Дітки та дорослі з нетерпінням чекають світлих та улюблених усіма свят – Дня Святого Миколая, Різдва Христового, Нового року, адже тоді оселі наповнюються особливим відчуттям радості, надії, любові.

Напередодні прийдешніх свят відділ освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради запрошує учнів закладів загальної середньої освіти територіальної громади проявити креатив і творчість та взяти участь у конкурсі дитячих робіт на тему: «СВІТОМ ЧУДЕСА МАНДРУЮТЬ», який проходитиме з 10.11.2022 року до 15.12.2022 року.

Для участі у конкурсі необхідно:

• дітям віком 6-8 років подати конкурсну роботу у вигляді святкової листівки-малюнка;

• дітям віком 9-12 років та 13-16 років подати поробки святкового декору своїми руками чи авторську різдвяну історію-казку (вірш, оповідання).

Конкурсна робота має бути власним інтелектуальним продуктом учня, виконана за принципом доброчесності.

Готові роботи потрібно передати (надіслати) у відділ освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради за адресою: с. Щиборівка, вул. Центральна, 12.

Переможці конкурсу у трьох вікових категоріях (6-8 років, 9-12 років, 13-16 років) отримають цікаві подарунки.

Усі конкурсні  роботи будуть відправлені воїнам-захисникам, котрі боронять нашу рідну землю, аби вони також змогли відчути атмосферу прийдешніх свят. Передамо частинку віри у диво не лише тим, хто поряд, а й тим, хто далеко, проте завжди у серці!

Тож уперед, поринаємо у зимову казку!

Возможно, это изображение цветок и в помещении

Возможно, это изображение в помещении и дерево