Всіх християн західного обряду щиро вітаємо зі світлим святом Різдва Христового!

Дата: 24.12.2022 19:35

З-поміж усіх свят, народження Христа - по-особливому дивовижне та чарівне. З появою Сина Божого на землю зійшло різдвяне світло, що символізує любов і надію, осяює наш життєвий шлях, зігріває серця, лікує зранені душі та надихає на добрі справи.

Різдвяний час оповитий вірою в диво, тож нехай прийдешнє Різдво Христове принесе нам радість довгоочікуваної Перемоги, надію на світле та щасливе майбутнє! Нехай Любов і Добро заторжествують над злом, Господня сила й опіка супроводжують у повсякденних справах, дають наснаги на нові звершення!

Щиро бажаємо, щоб казкова атмосфера свята наповнила кожну українську домівку миром, спокоєм, добром, благополуччям, достатком і радістю! Нехай благодать Різдва Христового повсякчас буде з нами!

Христос народився! Славімо Його!

Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (2 человека и текст)