Дата: 26.12.2022 15:29

Відбувся І (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році.  Учні-члени наукового товариства «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ» Щиборівської територіальної громади представили свої дослідницькі проєкти й обґрунтували власні наукові здобутки. Жвава дискусія й активна участь усіх без винятку присутніх засвідчили про актуальність обговорюваної тематики та нагальність у вирішенні проблемних питань. Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ» Щиборівської територіальної громади стали:

1. Стецюк Крістіна Ігорівна - учениця 9 класу Кузьминського ліцею Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області, тема: «Підземні води свого регіону, їх раціональне використання».

2. Гаврилюк Валерія Сергіївна - учениця 9 класу Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області, тема: «Ефективність дубових насаджень на території села Радісне».

3. Новіцька Аліна Вікторівна - учениця 11 класу Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області, тема: «Семантико-функційні характеристики концептуальної метафори у творах Сергія Жадана на воєнну тематику».

Шановні учні, щиро бажаємо вам гідно продовжувати славні  традиції наукового товариства! Творчої наснаги, успіхів, нових відкриттів, неперевершених наукових звершень та перемог!

Scientia potentia est!!!

Возможно, это изображение 1 человек, стоит и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек, стоит и в помещении