Вдячність нашим волонтерам!

Дата: 27.12.2022 13:45

Виконавчий комітет Щиборівської сільської ради висловлює безмежну подяку за надану матеріальну допомогу для військовослужбовців ЗСУ та внутрішньо переміщених осіб землякам, які тимчасово перебувають за кордоном, в Італії, але, маючи можливість і бажання, за покликом серця готові допомагати та підтримувати тих, хто на рідній землі виборює Перемогу і робить усе можливе задля її наближення.

Завдяки комунікації Юлії Каяфи із представниками сільської ради наші захисники та переселенці на Новорічно-Різдвяні свята отримають смачні продукти харчування та речі першої необхідності. У теперішній час така допомога від волонтерів-співвітчизників є досить своєчасною і доречною, а волонтерська діяльність наших українців є свідченням того, щоб наша нація – незламна, нескорена та непереможна у своїй єдності!

Слава Україні!

Слава Героям!

Вдячність нашим волонтерам!

Возможно, это изображение на открытом воздухе и текст «OLANG»Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение текст «JC дякуемо VEMO вам, волонтери»