Дата: 08.05.2023 22:07

Сьогодні, у День пам'яті та примирення, секретар сільської ради Руслан Бирдін, працівники сільської ради, працівники закладів освіти та культури,  керівники підприємств хвилинами мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам'ятників, братських могил воїнів-визволителів у населених пунктах громади віддали данину пам'яті тим, кому не судилося повернутися з жахливої війни 78 років тому...
"Наші діди та прадіди воювали заради того, аби не повторилась найстрашніша трагедія. Проте у лютому минулого року жорстокий агресор вирішив по-іншому. І сьогодні наша багатостраждальна Україна знову платить надзвичайно високу ціну за свою незламність і любов до волі. З невимовною скорботою у душі схиляємо голови перед безцінним подвигом Героїв, котрі віддали власне життя за незалежність рідної держави. Низький уклін і шана мужності та відвазі борців, які продовжують відвойовувати свободу та мирне небо. Щира подяка волонтерам та усім небайдужим, хто допомагає вистояти та наближає Перемогу! Слава Україні! Героям Слава" - зазначив в урочистій промові секретар сільської ради Руслан Бирдін.
Слава полеглим у боротьбі з нацизмом! Слава вірним синам і донькам України, котрі сьогодні воюють з рашизмом!
Пам'ять про ваші подвиги буде вічно живою!
Віримо, що український народ обов'язково здобуде перемогу над ворогом і щасливо  житиме у своїй вільній і демократичній країні!
Все буде Україна!!!