З Днем Європи!

Дата: 09.05.2023 12:31

Відсьогодні Україна святкує День Європи разом зі всіма країнами Європейського Союзу як частина демократичної європейської родини.  З початку повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю ми відчули потужну підтримку від держав Європи, які надали прихисток мільйонам українців і безупинно допомагають нам у подоланні російської агресії. Безмежна подяка нашим європейським друзям, котрі стали на бік України, за відданість, рішучість та активну діяльність у творенні нової історії українців.
Ціна єдності України з Європою висока, проте ми спільно відвойовуємо свободу та європейське майбутнє. Наша згуртованість наближає мир! Сподіваємось, що незабаром святкуватимемо Перемогу у вільній, незалежній та європейській Україні!
З Днем Європи!Фото без опису