ЗУСТРІЧ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ !

Дата: 28.08.2023 11:06

Завтра, 29 серпня, о 07.45 годині Щиборівська сільська рада  зустрічатиме свого Захисника, 36-річного жителя села Михайлівці КАЯФУ Володимира Олександровича

Просимо усіх небайдужих  віддати останню шану бійцю та зустріти його «живим коридором» з квітами на початку в’їзду у с. Мотрунки по вул. Свободи вздовж вул. Центральної до будинку загиблого в с. Михайлівці по вул. Лісова.

Із дому загиблого об 11.00 год. скорботний кортеж попрямує до Свято-Вознесінського храму            у с. Михайлівці.

Поховання відбудеться – на сільському кладовищі.

29 серпня розпорядженням сільського голови оголошено Днем жалоби за загиблим у Щиборівській сільській раді. На знак скорботи потрібно приспустити Державний Прапор України на будівлях та спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності.

Вічна пам’ять полеглому воїну, щирі співчуття родині!