Всесвітній молодіжний рух " ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН"

Дата: 31.08.2023 11:55

Фото без описуФото без описуПоки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенітет, нищать нашу спадщину та природу, ми, УКРАЇНЦІ - незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Щорічно, третя субота вересня визнана Всесвітнім днем прибирання своєї країни, так за 2021-2022 роки дана акція об'єднала  понад 70мільйонів активістів у 191 країні.

Цьогоріч Всесвітній день прибирання припадає на 16 вересня. З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливвого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для  волентерства і самореалізації української молоді, розвитку громади, екологічної відбудови та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності.

Просимо громадян долучитись до даного заходу, а саме цифрове прибирання онлайн; прибирання прибудинкової теиторії, прибирання території установ, заклалів освіти та культури, парків, водойм, сортування відходів, приурочення осіннього місячника по благоустрою до Всесвітнього дня прибирання тощо.

Фотозвіти надсилати на адресу сайту у "Дозволити коментарі" до 24 вересня 2023 року.

Будемо раді Вас почути по побачити.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)