СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ!

Минулої неділі стартував чемпіонат Хмельницького району з футболу. У даному чемпіонаті вже традиційно розпочала виступи команда із села Радісне з однойменною назвою ФК «Радісне», що входить до складу Щиборівської ТГ.

09:32 21.05.2021

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує, що виплати з безробіття надаються лише після багаторівневої перевірки

Державна служба зайнятості звертає увагу на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Часто фіксуються випадки, коли особи мають намір зареєструватися в службі зайнятості як безробітні і, при цьому, отримують дохід.

08:15 18.05.2021

Хмельницький обласний центр зайнятості пропонує пройти навчальний курс з основ сільського господарства

Для тих, хто хоче зайнятися сільським господарством або працювати у фермерських господарствах, державна служба зайнятості пропонує пройти навчальний курс з основ сільського господарства.

11:54 14.05.2021

До уваги мешканців Хмельниччини!

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області систематично проводяться сеанси телефонного зв’язку «гаряча» лінія з питань пенсійного забезпечення.

11:26 11.05.2021