Дата: від до Скинути

У 2021 році «Хмельницькгаз Збут» поставив на ринок майже 275 млн кубометрів газу та 3 млн кВт-год електроенергії

Попри світову енергетичну кризу, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», забезпечив надійні та стабільні поставки енергоресурсів власним клієнтам у минулому році.

16:20 17.01.2022

Особливості перерахунку пенсій членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції з 01 січня 2022

З 1 січня 2022 року набули чинності зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 року № 674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» (далі – Постанова 674) щодо збільшення розміру адресної допомоги членам сімей загиблих (пропалих безвісти), померлих учасників антитерористичної операції.

10:13 10.01.2022

Прийміть щиросердечні вітання з світлим величним святом - Різдвом Христовим!

Нехай Господь благословить ваші сім’ї та родини, наповнить ваші будинки особливим духом добра, любові та радості! Бажаємо, щоб здоров’я було міцним, сім’ї - безмірно щасливими, а справи - безсумнівно успішними! Нехай збуваються всі добрі надії та світлі мрії, нехай чудове свято подарує кожній родині велику відраду, мир, гармонію, достаток і благополуччя!

10:19 07.01.2022

Строки сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

17:02 05.01.2022

Закон України 1525: щодо визначення нерезидентом отримувача електронних послуг– платником ПДВ

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що 02.07.2021 набули чинності норми (крім деяких норм, які наберуть чинності з 2022 року) Закону України від 03 червня 2021 року № 1525-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (далі – Закон № 1525).

16:58 05.01.2022

До уваги ФОП – спрощенців!

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного  податку першої групи відповідно до положень Податкового кодексу звільнені від обов’язку застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) при здійсненні господарської діяльності. Тобто зазначена категорія ФОП, яка здійснює виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на  ринках та/або провадить  господарську  діяльність з надання побутових послуг населенню, не використовує працю найманих осіб, з 01 січня 2022 року не застосовує РРО/ПРРО та не веде облік товарних запасів.

16:57 05.01.2022

Вельмишановні жителі Щиборівської територіальної громади!

Незабаром опівночі удари годинника сповістять нам про прихід Нового 2022 року! Яскравими барвами, дзвінким сміхом, щирими побажаннями увійде у наше життя Новорічна казка! Це воістину зимове диво із зеленою ялинкою та різнокольоровими прикрасами, усміхненими щасливими обличчями, чудовими надіями та безмежною радістю у кожній  родині.

11:30 31.12.2021