Як уникнути «загублених» платежів за блакитне паливо

Протягом грудня-січня понад тисяча побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», недорахувалася сплачених за блакитне паливо сум. «Загубилося» більш ніж пів мільйона гривень.

10:13 11.02.2022

РРО/ПРРО: хто з підприємців зобов’язаний застосовувати РРО та яка відповідальність за не проведення розрахункових операцій через касовий апарат з 1 січня 2022

Головне управління ДПС у Хмельницькій області вкотре інформуює, що з 2022 року підприємці – платники єдиного податку на другій, третій та четвертій групі, при здійснення готівкових розрахунків повинні застосовувати касові апарати. Виключення стосуються платників єдиного податку І групи.

08:48 11.02.2022

Чи підлягає поверненню сума сплаченого збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, якщо декларація визнана не прийнятою з причин неповної сплати

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що згідно з абзацом першим п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX Податкового кодексу України (далі – ПКУ) сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

08:47 11.02.2022

Сьогодні 10 лютого відбулася тринадцята (позачергова) сесія Щиборівської сільської ради VIII скликання.

На засіданні було розглянуто заплановані питання порядку денного, які депутати попередньо детально опрацювали на засіданні постійних комісій. До ряду питань ввійшло..

17:00 10.02.2022

Фахівці Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України провели консультацію для представників Щиборівської сільської ради

В.о виконгавчого директора Хмельницького РВ АМУ у розмові із керівництвом та фахівцями ради наголосила, що Асоціація міст України, яка цьогоріч відзначатиме свій 30-річний ювілей, ефективно та системно відстоює інтереси місцевого самоврядування на усіх рівнях від обласного до загальнодержавного. Також підбила підсумки 2021 року та розповіла про цілі, які ставить перед собою АМУ на 2022 рік.

17:00 09.02.2022

Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях!

В історії Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів є дві трагічних пам’ятних дати. Перша – це 31 січня, коли вшановуємо пам’ять загиблого у зоні проведення АТО колишнього випускника школи, добровольця Віктора Садовця. Друга – 07 лютого.

16:47 08.02.2022

Робочий візит Олени Копанчук в Щиборівську ТГ

03 лютого 2022 року робочий візит у Щиборівську  громаду здійснила народний депутат України Олена Копанчук. Олена Євгенівна активно цікавиться життям нашої громади, ніколи не залишається осторонь проблем.

16:46 03.02.2022