Дотація за приріст корів

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018  року №107 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 затверджено  «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції». Дотація за приріст корів надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року, в розмірі 30000 гривень за одну голову.

14:57 19.07.2021

У літній період на автодорогах Хмельничинни діє обмеження руху для великогабаритного транспорту

Повідомляємо, що відповідно до розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації від 20.05.2021 року №512/2021-р «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування в області» в межах області діє сезонне обмеження руху для великовагових транспортних засобів.  Так, з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди, обмежується проїзд територією Хмельницької області великовагового автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн у денний час доби з 10.00 до 22.00 у разі підвищення температури повітря понад +28ºС.

10:33 19.07.2021

ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!