ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

Очільник Щиборівської сільської територіальної громади привітав з великим ювілеєм, з віком мудрості і гордості жителя с. Щиборівка - Борща Романа Онисимовича та побажав міцного здоров'я, затишку в оселі, люблячих близьких, добра та Божого благословення.

13:49 25.05.2021

СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ!

Минулої неділі стартував чемпіонат Хмельницького району з футболу. У даному чемпіонаті вже традиційно розпочала виступи команда із села Радісне з однойменною назвою ФК «Радісне», що входить до складу Щиборівської ТГ.

09:32 21.05.2021

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує, що виплати з безробіття надаються лише після багаторівневої перевірки

Державна служба зайнятості звертає увагу на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Часто фіксуються випадки, коли особи мають намір зареєструватися в службі зайнятості як безробітні і, при цьому, отримують дохід.

08:15 18.05.2021

Хмельницький обласний центр зайнятості пропонує пройти навчальний курс з основ сільського господарства

Для тих, хто хоче зайнятися сільським господарством або працювати у фермерських господарствах, державна служба зайнятості пропонує пройти навчальний курс з основ сільського господарства.

11:54 14.05.2021