Умови припинення реєстрації безробітного у центрі зайнятості.

Умови припинення реєстрації безробітного у центрі зайнятості На період карантину надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю відбувається у перший день після подання особою відповідних заяв та документів. Але у разі виконання одного з пунктів статті 45 Закону України «Про зайнятість населення», відповідно до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, що затверджений Кабінетом Міністрів України від 10.03.2021р. №191 центр зайнятості має право припинити реєстрацію безробітного.

09:50 26.03.2021

Вітаємо всіх з Днем працівників житлово- комунального господарства

Сільський голова Іван Болюх, керівник КП «Водограй-2017» Леонід Драгочинський та представники народного депутата України Сергія Лабазюка  сердечно вітають  із професійним святом, Днем працівників житлово-комунального господарства України, усіх, хто має відношення до роботи житлово-комунальної галузі  Щиборівської територіальної громади. Цей день – вияв уваги та поваги до людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують затишок і комфорт в наших домівках.

13:58 19.03.2021

18 березня фахівці Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України провели виїзну консультацію для керівного складу, працівників та старост Щиборівської сільської ради.

У рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» «ПУЛЬС», фахівці Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України провели виїзну консультацію для керівного складу, працівників та старост Щиборівської сільської ради.

11:00 19.03.2021

Красилівський РС УДМС інформує: порядок оформлення іноземцям та особам без громадянства посвідки на тимчасове проживання в Україні

16:04 18.03.2021

10 березня відбулася зустріч із Оксаною Анатоліївною Устиновою- Президент Благодійного Фонду"Ксена", експерт Хмельницького регіонального компоненту проекту ОБСЄ "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні в умовах децентралізації" та Тимофіїв Любов'ю Ларіонівною - начальником відділу державної допомоги та реалізації сімейної політики Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.На зустрічі були розглянуті питання виявлення та перенаправлення постраждалих осіб від домашнього насильства, торгівлі людьми, надання допомоги від держави та міжнародних організацій.

09:54 11.03.2021