Продовжуємо впроваджувати роздільний збір сміття!

Черговий важливий крок на шляху збереження навколишнього середовища зроблено! Ще чотири контейнери сьогодні встановлено на території Щиборівської громади, а саме в селі Кузьмин.  Відтепер практично кожен житель громади має змогу розділяти від решти сміття Реt-пляшку та склотару. Так, контейнери встановлені в селах Михайлівці, Мотрунки, Мовчани, Каламаринка, Радісне, Щиборівка, Кузьмин, загалом 18 штук.

20:54 23.02.2021

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує: Перелік платників податків яким було списано податковий борг

Перелік платників податків яким було списано податковий борг відповідно до Закону України від 04.12.2020 р. № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

13:39 22.02.2021

Революція Гідності – це значуща подія в історії України

Революція Гідності – це значуща подія в історії України, яка стала одним із ключових моментів української держави та виразником національної ідеї свободи. Сім років тому під час протестів на Майдані сталися найкривавіші події, в результаті яких загинули близько ста людей. Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості, сили духу і стійкості.

16:29 19.02.2021

Очищення вулиць на території Щиборівської територіальної громади від снігових заметів.

Під час снігової негоди, завдяки підтримці сільськогосподарських підприємств, було проведено очищення вулиць на території Щиборівської територіальної громади від снігових заметів. Для цього було задіяно 8 одиниць спецтехніки.

11:44 11.02.2021

Протидія домашньому насильству

Нещодавно  координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству “ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ”. Мета дослідження - показати масштаби явища домашнього насильства в Україні і розповісти про те, з якими його видами та проявами найчастіше стикаються українці. Статистика свідчить, що лише 10% просять про допомогу.

13:45 18.01.2021

Привітання з ювілеєм 90-річної жительки с.Мовчани, Нестюк Олени Федорівни.

Сьогодні, у переддень великого свята Різдва Христового, свій мудрий ювілей зустрічає жителька с.Мовчани, 90-то річна Нестюк Олена Федорівна. Працівники Щиборівської сільської ради на чолі з сільським головою, Болюхом Іваном Дмитровичем, завітали до ювілярки з побажанням міцного здоров’я, щасливого та мирного життя, а також висловили слова вдячності за гідно пройдений життєвий шлях.

15:15 06.01.2021