До уваги мешканців Хмельниччини!

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області систематично проводяться сеанси телефонного зв’язку «гаряча» лінія з питань пенсійного забезпечення.

11:26 11.05.2021

Відбулась робоча нарада  з питання доступності придбання лікарських засобів населенням

Відбулась робоча нарада з питання доступності придбання лікарських засобів населенням

29 квітня відбулась робоча зустріч із завідувачами ФП та ФАП, що діють на території громади. Обговорено питання можливості реалізації лікарських засобів  для населення безпосередньо в приміщеннях  цих пунктів. Зважаючи на карантинні заходи, питання доступності придбання ліків є досить актуальним для мешканців громади.

15:16 29.04.2021

Озеленення території

28 квітня  2021 року, в рамках місячника  благоустрою, було здійснено озеленення пришкільної території Кузьминського ліцею: висаджено каштани,  ялину та  декоративну тую.

15:13 29.04.2021

ВОДОГОНУ БУТИ!

Проблема з водопостачання в   населених пунктах нашої громади  існує вже досить давно. В деяких селах централізоване водопостачання  було відсутнє взагалі, а в інших водогони були старі і зношені.

15:03 29.04.2021