Дата: від до Скинути

В Україні стартував міжнародний культурно-соціальний проект “Таємниці України для тебе”, метою якого є залучення громад до створення єдиної бази видів народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), зібрання рецептів автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), популяризація історичних, природних та культурних об’єктів з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам'ятки).

08:38 01.06.2021

ТОП-10 вакансій  від Хмельницької обласної служби зайнятості

ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості

Після відміни жорстких карантинних обмежень, відбувається зростання попиту роботодавців на працівників. Щоденно, за поданою роботодавцями інформацією у базу вакансій Хмельницької обласної служби зайнятості вносяться дані про вільні робочі місця (в т.ч. вимоги, завдання та обов’язки, заробітна плата).

14:04 25.05.2021

ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

Очільник Щиборівської сільської територіальної громади привітав з великим ювілеєм, з віком мудрості і гордості жителя с. Щиборівка - Борща Романа Онисимовича та побажав міцного здоров'я, затишку в оселі, люблячих близьких, добра та Божого благословення.

13:49 25.05.2021