Дата: від до Скинути

10 березня відбулася зустріч із Оксаною Анатоліївною Устиновою- Президент Благодійного Фонду"Ксена", експерт Хмельницького регіонального компоненту проекту ОБСЄ "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні в умовах децентралізації" та Тимофіїв Любов'ю Ларіонівною - начальником відділу державної допомоги та реалізації сімейної політики Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.На зустрічі були розглянуті питання виявлення та перенаправлення постраждалих осіб від домашнього насильства, торгівлі людьми, надання допомоги від держави та міжнародних організацій.

09:54 11.03.2021

Розпорядження ХОДА 243/2021-р від 23.02.2021 Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Хмельницька обласна дитяча лікарня"

13:08 10.03.2021

Відповідь комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг на депутатське звернення Щиборівської громади щодо законодавчих пропозицій по врегулюванню питань тарифоутворення на елекричну енергію і побутовий газ для населення.

10:15 03.03.2021

Розпорядження ХОДА 236/2021-р від 19.02.2021 Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров'я"

10:06 03.03.2021

Продовжуємо впроваджувати роздільний збір сміття!

Черговий важливий крок на шляху збереження навколишнього середовища зроблено! Ще чотири контейнери сьогодні встановлено на території Щиборівської громади, а саме в селі Кузьмин.  Відтепер практично кожен житель громади має змогу розділяти від решти сміття Реt-пляшку та склотару. Так, контейнери встановлені в селах Михайлівці, Мотрунки, Мовчани, Каламаринка, Радісне, Щиборівка, Кузьмин, загалом 18 штук.

20:54 23.02.2021

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує: Перелік платників податків яким було списано податковий борг

Перелік платників податків яким було списано податковий борг відповідно до Закону України від 04.12.2020 р. № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

13:39 22.02.2021

Революція Гідності – це значуща подія в історії України

Революція Гідності – це значуща подія в історії України, яка стала одним із ключових моментів української держави та виразником національної ідеї свободи. Сім років тому під час протестів на Майдані сталися найкривавіші події, в результаті яких загинули близько ста людей. Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості, сили духу і стійкості.

16:29 19.02.2021