До відома суб’єктів господарювання на території Щиборівської сільської ради

Дата: 22.02.2022 15:57

З метою формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення під польовими та проектними польовими дорогами та внесення відомостей до Державного земельного кадастру та визначення  власників та/або користувачів земельних ділянок, суміжних із земельними ділянками під  польовими дорогами, враховуючи що формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення під польовими дорогами здійснюється при проведенні інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», пунктом «б» частини четвертої статті 35 та статтею 57 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 371, 791 Земельного кодексу України, статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»5.

Інвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель,

встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами місцевого самоврядування.

Виконком Щиборівської  сільської  ради   просить усіх суб’єктів господарювання, які користуються даними землями не у відповідності до земельного законодавства, невідкладно звернутися з відповідними клопотаннями для узаконення користування земельними ділянками.