Дата: від до Скинути

Сьогодні мали за честь зустрічати із дружнім візитом у ЗДО с. Кузьмин «Веселка» голову Хмельницької обласної ради Віолету ЛАБАЗЮК.

Сьогодні мали за честь зустрічати із дружнім візитом у ЗДО с. Кузьмин «Веселка» Голову Хмельницької обласної ради Віолету ЛАБАЗЮК. Напередодні новорічних свят вельмишановна пані Віолета побажала маленьким українцям, їхнім батькам, працівникам закладу освіти та жителям Щиборівської громади здійснення найзаповітнішої мрії – досягнення миру на рідній землі, міцного здоров’я, добробуту та благополуччя. Зустріч була по-сімейному теплою, позитивні емоції переповнювали кожного: дорослі були у захваті від того, як маленькі вихованців, хизуючись своїми вміннями, декламували вірші та невпинно, один наперед одного, демонстрували свою акторську майстерність, а дітки – раділи солодким подаруночкам, гостинцям від Святого Миколая, які їм вручила чарівна гостя. Окрім того, для  маленьких вихованців пані Віолета презентувала особливий дарунок – ноутбук для навчання.

13:26 21.12.2022