УВАГА ШАХРАЇ !!!!

Щиборівська сільська рада та поліцейські офіцери громади попереджають про випадки шахрайств, які здійснюються за допомогою мобільного інтернет звязку. Невідомі особи в мережі інтернет створюють фіктивні сторінки Є допомоги, чи інших видів допомоги, при цьому ввійшовши в довіру до громадян, або користуючись їхньою безпечністю отримують персональні дані( номера банківських карток, номера рахунків) після чого вчиняють шахрайські дії, таємно викрадають кошти з карток та рахунків. Ні в якому разі не повідомляти стороннім особам свої персональні дані, не відповідати на дзвінки з невідомих номерів. Будьте обачливими і не дозволяйте вчиняти відносно Вас шахрайські дії!

11:06 19.01.2023

Покроковий алгоритм заповнення реквiзиту «Призначення платежу» розрахункових документiв на переказ у разi сплати (стягнення) податкiв, зборiв, платежiв на бюджетнi рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування на

З метою своєчасного та повноцінного відображення в інтегрованих картках платників податків (далі – ІКП) інформації щодо надходжень податкових платежів Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє.

14:00 11.01.2023