Державний центр зайнятості

Уряд розширив проєкт єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу.

10:04 11.04.2023

Шановні жителі Щиборівської територіальної громади! Прийміть щирі вітання з благодатним святом Великодня!  Світле Христове Воскресіння - теплий промінь надії та спасіння, духовного очищення та відродження!  Воскресіння Христа засвідчує перемогу життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою! Свято Великодня, в очікуванні якого ми усі, живить душу, зміцнює віру, вселяє сподівання і впевненість у світлому майбутньому, наповнює силою божественної благодаті! Нехай радісна звістка, що Христос Воскрес, відкриє нам шлях до справедливості та миру, огорне Господнім благословенням  нашу країну, наповнить душі світлом, теплом і любов'ю, дарує міцне здоров'я, добробут і злагоду! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

19:58 09.04.2023