АТ'Хмельницькгаз

Красилівське відділення АТ'Хмельницькгаз” повідомляє Вас, що з 22.05.2023 року в з’вязку з виконанням інвестиційної програми 2023р. на газорозподільному газопроводі, буде призупинено газопостачання до с.Радісне. вул.Лісова та с.Хутір Борисово.

16:24 18.05.2023

пишаймось тим, що ми – українці!

Символіка, що йшла через роки, Щоб стати добрим оберегом-спадком. Оте тепло дбайливої руки, Що гріє сивочубого й малятка.

14:23 18.05.2023

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” до та під час воєнного стану здійснює щоденний моніторинг показників радіаційного фону та якості питної води.

10:52 17.05.2023

За постійну допомогу бійцям на передовій Всеукраїнське об’єднання «Країна» вручило нагрудний знак «Волонтер України» Щиборівській територіальній громаді в особі секретаря сільської ради Руслана Бирдіна, який є координатором між військовими та волонтерським осередком громади. Ця відзнака – заслуга кожного волонтера та доброчинця нашої громади, які підтримують і допомагають українському війську! З перших днів повномасштабного вторгнення рф на рідну землю жителі нашої громади активно долучились до волонтерської діяльності: збирали кошти для придбання автівок-позашляховиків, дронів, плитоносок, рацій, які стали у нагоді військовослужбовцям, продукти харчування, теплі речі, надавали транспорт і паливно-мастильні матеріали для поїздок на фронт. Прояви патріотичної свідомості та самоорганізації мешканців варті поваги, жителі громади зі збором гуманітарної допомоги передають любов і тепло своїх сердець, незламну віру в перемогу та світле майбутнє!

08:47 16.05.2023