Пенсійний фонд України

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В ОСОБИСТОМУ    КАБІНЕТІ НА ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

09:08 20.06.2023

Пенсійний фонд України

13 ЧЕРВНЯ УРЯД УХВАЛИВ ПОСТАНОВУ №601, ЯКОЮ ПЕРЕДБАЧЕНО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПРОЄКТУ З УДОСКОНАЛЕННЯ

09:07 20.06.2023

Ми продовжуємо жити в контексті війни. Незважаючи на повітряні тривоги, які останнім часом лунають все частіше, крізь рутинні справи у Щиборівській територіальній громаді продовжують волонтерити. Приємно, що серця наших жителів не залишаються байдужими, наполегливо і активно працюють на волонтерському фронті. Наразі будь-яка допомога надзвичайно важлива – це спільний внесок у Перемогу! Висловлюємо щиру вдячність усім за довіру, за небайдужість, за те, що любите Україну! Міць духу нашого народу ворогам не зламати! Гуртуймось разом заради світлого майбутнього!

14:50 09.06.2023

Для школярів пролунав останній дзвінок, з них − 27 випускників, які покидають стіни рідних шкіл і вирушають у доросле життя.

Сьогодні заклади загальної середньої освіти Щиборівської територіальної громади відзначають завершення 2022/2023 навчального року, який видався непростим – сповненим тривог і переживань, що принесла з собою війна…

14:25 07.06.2023