Відпустка військовослужбовців за станом здоров`я.

З метою отримання відпустку за станом здоров’я, необхідно вчинити наступні дії: відвідати свою військову частину; написати рапорт з проханням надати відпустку за станом здоров’я відповідно до рішення військово - лікарської комісії.

16:30 16.08.2023

Продовжуємо наш гуманітарний фронт !

В черговий раз надано в підрозділи ЗСУ вкрай необхідні бронеплити, медичні засоби та препарати. Після останнього збору на Донецький напрямок для наших воїнів земляків, залишилась велика кількість овочів, що швидко псуються (огірки, капуста, кабачки та інше). Налагодили співпрацю ГО «Кулінарний фронт» с. Западинці та передали вказану продукцію для виготовлення салатів, квашення та закруток на потреби Збройних Сил України. Всім хто активно долучається до волонтерського руху велика подяка! Усі ми стоїмо на одному фронті та робимо все можливе для перемоги і миру у нашій Україні.

13:03 09.08.2023